Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

ALCATEL 100 GIGABIT OPTICAL TRANSCEIVER QSFP28 SINGLE MPO ACCS

Förstasidan Kommunikation Nätverkstillbehör ALCATEL 100 GIGABIT OPTICAL TRANSCEIVER QSFP28 SINGLE MPO ACCS
ALCATEL 100 GIGABIT OPTICAL TRANSCEIVER QSFP28 SINGLE MPO ACCS (QSFP-100G-LR4)

ALCATEL 100 GIGABIT OPTICAL TRANSCEIVER QSFP28 SINGLE MPO ACCS

Artikelnr:
QSFP-100G-LR4
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
109 993:-
137 491,25 inkl. moms
Lund Inte på lager Beställningsvara Inte på lager