Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

Allied Telesis 1000Lx Gigabit Interface

Förstasidan Kommunikation Nätverkstillbehör Allied Telesis 1000Lx Gigabit Interface
Allied Telesis 1000Lx Gigabit Interface  (AT-G8LX10           )

Allied Telesis 1000Lx Gigabit Interface

Artikelnr:
AT-G8LX10
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
6 691:-
8 363,75 inkl. moms
Lund Inte på lager Beställningsvara Inte på lager
Beskrivning

Allied Telesis 1000LX Gigabit Interface Converter (GBIC), 10km. Maximal dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Kabelteknik: 1000Base-LX. Våglängd: 1310 nm. Efterlever industristandard: IEEE 802.3z. Datalänk Protokoll: Gigabit Ethernet, Gränssnitt: GBIC, Formfaktor: Plug-in

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.