Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

Allied Telesis ALLIED Quad SFP+ QSFP+ Pluggable Optical Module Twinax 220m/550m Multi mode Dual fiber Tx850 Rx850 MPO conn 0 to 70C

Förstasidan Kommunikation Nätverkstillbehör Allied Telesis ALLIED Quad SFP+ QSFP+ Pluggable Optical Module Twinax 220m/550m Multi mode Dual fiber Tx850 Rx850 MPO conn 0 to 70C
Allied Telesis ALLIED Quad SFP+ QSFP+ Pluggable Optical Module Twinax 220m/550m Multi mode Dual fiber Tx850 Rx850 MPO conn 0 to 70C (AT-QSFPSR)

Allied Telesis ALLIED Quad SFP+ QSFP+ Pluggable Optical Module Twinax 220m/550m Multi mode Dual fiber Tx850 Rx850 MPO conn 0 to 70C

Artikelnr:
AT-QSFPSR
EAN:
0767035198347
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
33 280:-
41 600:- inkl. moms
Lund Inte på lager Beställningsvara Förväntas på lager 2024-06-14
Beskrivning

AT-QSFPSR

QSFP+ module

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.