Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

Allied Telesis Pc2002Poe Network Media

Förstasidan Kommunikation Nätverkstillbehör Allied Telesis Pc2002Poe Network Media
Allied Telesis Pc2002Poe Network Media  (AT-PC2002POE)

Allied Telesis Pc2002Poe Network Media

Artikelnr:
AT-PC2002POE
EAN:
0767035188430
  • Produkt POE
3 827:-
4 783,75 inkl. moms
Lund Inte på lager Beställningsvara Inte på lager
Beskrivning

Allied Telesis PC2002POE. Maximal dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Omvandlare inmatningsgränssnitt: 100Base-TX, Omvandlare utgränssnittet: 100Base-FX, 1000Base-FX. Fiberoptiska kontakten: SFP, Anslutningsteknologi: Kabel. Våglängd: 1310 nm, Fiberlägets struktur: Flerläge, Fiberkabeldiameter som stöds: 62.5/125 um. Produktens färg: Grå. Spänning: 100 - 240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz, Strömförbrukning (max): 25 W

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.