Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

ALOGIC Glasfaserkabel LC-SC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1.5m

Förstasidan Kommunikation Kablar ALOGIC Glasfaserkabel LC-SC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1.5m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-SC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1.5m (LCSC-15-OS2)
ALOGIC Glasfaserkabel LC-SC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1.5m (LCSC-15-OS2)
ALOGIC Glasfaserkabel LC-SC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1.5m (LCSC-15-OS2)
ALOGIC Glasfaserkabel LC-SC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1.5m (LCSC-15-OS2)

ALOGIC Glasfaserkabel LC-SC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1.5m

Artikelnr:
LCSC-15-OS2
EAN:
9350784012203
  • Koppling 1 LC
  • Koppling 2 SC
  • Color Gul
  • Längd 15m
639:-
798,75 inkl. moms
Lund Inte på lager Beställningsvara På lager (Normal lev.tid 1-3 vardagar)
Beskrivning

ALOGIC LCSC-1.5-OS2. Kabellängd: 1,5 m, Typ av fiberoptik: OS2, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: SC, Kärndiameter: 9 um, Full duplex

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.